Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpadlíci Gránský a Ungrová: Soukupova milenka jim dohodila kšeft!

4. 5. 2008

Super.cz-Odpadlíci Gránský a Ungrová: Soukupova milenka jim dohodila kšeft!

Obrazek

Pondělí 28.4. 2008, 17:00

Vyřazení soutěžící z X Factoru Anna Ungrová (16) a David Gránský (16) mají velkou šanci uspět v muzikálu! Zpěvačka Lucia Šoralová je pozvala do Divadla Kalich, kde se dnes koná konkurz do připravovaného muzikálu manželů Landových Touha.

 

„O konkurzu mi včera večer řekla Lucia Šoralová a já jsem pak přemluvila Davida, aby to zkusil taky. Prý ještě nemají hlavní mužskou roli," prozradila Anička, která se celou noc učila píseň z filmu Kvaska, podle něhož je muzikál Daniela a Mirjam Landových Touha napsán.

„To já neumím ani slovo, prostě nebyl čas. Věřím, že to pochopí, a já to nějak zvládnu," přiznal se David Leoši Marešovi v ranní show na rádiu Evropa 2, kam ho Anička doprovázela. Na otázku, zda jsou mladí zpěváci milenci, se oba zdráhali odpovědět.

„Na začátku jsme si řekli, že spolu prožijeme všechno zlé i dobré a všude budeme chodit spolu. Zatím to dodržujeme," říká Ungrová, která stejně jako Gránský byla ve stáji Ondřeje Soukupa, jenž je milencem Lucie Šoralové.

V chystaném muzikálu, stejně jako ve filmu hlavní ženskou roli ztvární Lucie Vondráčková, v Kvasce hrál mužskou hlavní roli Mikiho Filip Tomsa. Nahradí ho v Touze David Gránský?

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář