Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nafoukaný Gránský

8. 4. 2008

Blesk.cz:Nafoukaný Gránský - Kolegyním nadává do krav!

Obrazek

 

 

David Gránský se podle svých kolegů chová arogantně!!!!!!

 

 

 

 

 

 

David Gránský má sice velký houf fanynek, trocha skromnosti by mu však neuškodila. Pomluvy, urážky a arogance, které se u šestnáctiletého kluka vidí jen zřídka - tak přistupuje Gránský k soutěžním kolegům. Dokonce jednu z nich, Terezu Zelinkovou, nazval krávou.

 

Stížnosti na chování Gránského dostává štáb X Factoru stále častěji. Podle informací Blesku se několikrát dostal do sporu s kolegyní ze své kategorie Pavlínou Ďuriačovou.

ObrazekPavlína Ďuriačová

 

 

Svérázná dívka si je vědoma svých proporcí, a tak rychle vysvětlila Gránskému, že s ní si zahrávat rozhodně nemá. Ovšem když velkohubý Gránský našel v korpulentní Pavlíně příliš silného partnera, nevymáchaná ústa si otevřel na starší kolegyni Terezu Zelinkovou z vokální skupiny Za 5 dvanáct.

 

ObrazekTereza Zelinková 

 

 

"Je pravda, že mě David urazil. Použil několik velmi vulgárních výrazů," netajila se půvabná zpěvačka. Podle informací Blesku pubertální náfuka nazval kolegyni mimo jiné krávou.

 

"Nakonec mi řekl, že bych se měla zamyslet, jak se k němu chovám, a že jsem na něj zlá," dodala Tereza Zelinková s tím, že Davidovi přeje, aby časem dozrál. Podivného chování si u namyšleného teenagera všiml i soutěžní kolega Tomáš Tran z vokální skupiny Divoký kočky + Dante.

 

"My s Davidem jsme se do žádného sporu nedostali. Je však pravda, že se někdy choval vůči ostatním dost arogantně," přiznal Blesku Tran.

Autor: Rudolf Šindelář (8.4.2008)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář